*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.ayankayseri.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

*Ayan Un ve Yem mevcut laboratuarında üretilen, tüm ürünlerin kalite analizleri mühendislerle büyük titizlikle yapılmaktadır.

Ayan Yem büyük baş, küçük baş ve kanatlı grup ürünleri ile besiciler tarafından kalite sembolü haline gelmiştir. Bayilik veriyor.

Ayan Yem fabrikası faaliyetini gösterdiği Kayseri'de  açık alanı 7000M2 kapalı alan 4000m2 olmak üzere toplam 11000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Fabrikanın bütün üniteleri, ileri teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış olup üretim bilgisayar ve mühendisler tarafından kontrol edilmektedir. Ayan Yem sahip olunan yüksek teknoloji ve üretimde kullanılan kaliteli hammadde ile Ayan Yem büyük baş, küçük baş ve kanatlı grup ürünleri ile besiciler tarafından kalite sembolü haline gelmiştir.

 

Üretimin yanında kalite kontrol alanında büyük yatırımlar yapmış olan Ayan Yem, mevcut laboratuarın da üretilen, tüm ürünlerin kalite analizleri mühendislerle büyük titizlikle yapılmaktadır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

*Ayan Un sahip olunan yüksek teknoloji ve üretimde    kullanılan kaliteli hammadde ile Ayan Un Ekmeklik Baklava Böreklik, Extra Extra ve diğer ürünler ile tüketiciler tarafından kalite sembolü haline gelmiştir.

 

Üretimin yanında kalite kontrol alanında büyük yatırımlar yapmış olan Ayan Un, mevcut laboratuarın da üretilen, tüm ürünlerin kalite analizleri mühendislerle büyük titizlikle yapılmaktadır.

Fabrika Satış Mağazası:

Osman Kavuncu cad. No: 29 / C

 MELİKGAZİ - KAYSERİ

 Bilgi@ankayseri.com

Tel: +90 (352) 336 42 53

Fax: +90 (352) 320 16 44

 

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak