*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

*Baydöner Ailesinin Parçası Olmak

83 şube ve 1200 personeli ile 2006 yılından bu yana gerçekleştirilen bu hızlı büyüme ve başarının bir parçası olmak ilginizi çekiyor ise; müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilere mükemmel hizmeti sunmak sizi heyecanlandırıyorsa, 2015 yılında Almanya’da açılacak şubeler ile döneri önce Avrupa sonra dünyaya tanıtmak ortak amacına gönül verebilecekseniz "Bize Katılmalısınız"...

 

 

Baydöner,
diyor ki:

*Bir markayı değerli kılan yalnızca göz alıcı mağazaları, son teknoloji ekipmanları ya da efsane ürünleri değil, aynı zamanda güçlü ekibidir.

Türkiye’de 38 ilde ve dünyada 3 ülkede 1500’i aşkın çalışanımızla; döner restoranları sıralamasının lider oyuncusu olarak insan kaynağımız, şirketin en önemli gücü ve odak noktasıdır.

Baydöner’de çalışan herkes kendini büyük bir ailenin parçası olarak hisseder; bu ailenin çalışma prensipleri ve temel değerleri doğrultusunda verimlilik adına çalışır. İnsan Kaynakları Birimi de bu doğrultuda çalışacak insan kaynağını oluşturmakla görevlidir.

 

*Müşteri memnuniyeti için çaba harcarız. Müşterilerimize değer verir, zor hedeflerin ve başarının, mutlu insanlar ile mümkün olduğunu biliriz.

 

Baydöner, İstanbul Ticaret Gazetesi ile kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından "Altın Marka" ilan edilip, tüm tüketicilere tavsiye edildi.

İletişim Adresi: Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41

Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower

Bayraklı / İZMİR Tel : 0 232 4644235 Fax : 0 232 4644236

E-mail: info@baydoner.com - miy@baydoner.com

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak