*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA": Bereket Döner

 

"İstanbul Beyoğlu’ndaki küçük bir dönerci dükkânında başlayan yolculuğumuza her geçen gün büyüyen hedeflerimiz ve eşsiz kalite anlayışımızla devam ediyoruz. 1988 yılında “Türkiye’nin Dönercisi” sloganıyla yola çıktık ve bugün 4 farklı kulvarda sürekli hızlanarak koşuyoruz. İstanbul Hadımköy’deki döner fabrikamız, Niksar’daki süt ve süt ürünleri üretim tesisimiz, 86 restoranımız ve 300’den fazla deneyimli personelimizle gücümüze güç katarak Türk Damak Tadına hizmet ediyoruz.

 

Türkiye’nin ilk ve en büyük döner üreticisi olarak kendimize has üretim standartlarımızla sürekli kalitemizi arttırarak sektöre öncülük etmeyi büyük bir gururla sürdürüyoruz. “Helal, Berekettir” sloganıyla üretim yapan markamız, özenle seçilen, en kaliteli etlere en kaliteli işçiliği uygulayarak hiçbir katkı malzemesi kullanmadan ve en önemlisi helal şartlarına uygun ürettiği doğal ürünlerini tüm Türkiye’ye pazarlıyor. Sektöre getirdiğimiz standardizasyonlar, bugün halen Türk Gıda Kodeksi’nin döner üretimiyle ilgili bölümünün temelini oluşturmaktadır. Avrupa standartlarındaki üretim kalitemiz ile dünyaya açılmayı hedeflerken Türkiye’deki büyük başarımızı artan ihracatımızla sürdürüyoruz. Bu hedef doğrultusunda ilk ihracatımızı 2012’de Ürdün’e yaparak dünyaya açılma hedefindeki kararlığımızı gösterdik. Dünyanın farklı coğrafyalarındaki yatırımcılara da döner üretim tesisleri kurulmasında danışmanlık yapıyor ve Türk Dönerini dünyaya tanıtmada büyük bir rol üstleniyoruz.

 

Perakendeye öncelik veren anlayışımız ile endüstriyel döner üretiminin yanında özenle üretilmiş ürünlerimizi 80’i aşkın restoranımızda müşterilerimize sunuyoruz. Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Markamızın yaygınlığını arttırmak için “kazandır-kazan” prensibiyle yatırımcıları franchising ağımıza katılmaya davet ederken yatırımcılarımızdan isim hakkı, ciro primi ve reklam katılım payı talep etmiyoruz. Halen devam etmekte olan restoranların mimari konseptini yenileme projesiyle daha modern bir görünüme kavuşan lezzet duraklarımıza ek olarak yepyeni bir proje olan “BüfeBereket” projesi ile halka daha da yakın olmak istiyoruz.

............

YÖNETİM KURULU

Hayrettin Taşkıran, Başkan

Mustafa Ekin, Üye

Fatih Taşkıran, Üye

Muhammet Nezif Emek, Genel Müdür / Üye

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak