*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

BONEX FİRMASININ AMACI, EN SON TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞ, KOLAY KULLANILABİLİR VE ÇOK ETKİLİ OLAN ÜRÜNLERİ TOPLUMA KAZANDIRMAK

DENSED DIŞ TİCARET

*Densed Dış Ticaret firması Bonex firmasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak 2012 yılında faaliyetine başlamıştır ve sonrasında Türkiye haricinde 11 ülkenin daha tek yetkili distribütörü olarak operasyonlarına devam ekmektedir. Temsil ettiğimiz ülkeler şöyledir: Azerbaycan, Gürcistan, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Irak, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Kırgızistan , KKTC.

 

Firmamız; yüksek hızla gelişim gösteren yangın söndürme sistemler sektöründe, geleceğinizi güven altına almak , insan hayatını ve yatırımlarınızı korumak için profesyonel , tecrübeli ve dinamik ekibiyle uluslararası ve ülkemiz standartlarına uygun, teknolojik, müşteri odaklı anlayışı ile hizmet vermektedir. Bu bilgiler ışığında Densed Dış Ticaret olarak faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri ve teknolojik gelişimleri doğrultusunda devamlı genişletmeyi hedeflediğimiz ürün ve hizmet yelpazesiyle 7/24 işletmenizin yanında olmaktan onur duyarız. Hedefimiz piyasaya sunduğumuz kullanımı kolay, etkin ve son teknoloji üretimi Flameout, COE, Apex ve diğer ürünlerimiz ile birlikte hem halka hem de ticari yangın söndürme hizmeti sağlayan firmalara yangınların engellenmesi anlamında devrimsel bir yenilik sunmak ve kamu bilincini bu şekilde arttırmaktır. Yukarıda belirtilen tüketici pazarımızın dışında tüm ürünlerimiz profesyonel itfaiye ekiplerinin de yangın söndürme ve kurtarma ekipmanları bazında hizmetine sunularak çok daha etkin bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayacaktır.

 

 

 

*Bonex ve Densed olarak biz yangın söndürme çözümleri anlamında kesintisiz bir şekilde süregelen R&D çalışma projelerimizle her geçen gün daha da yenilikçi ve son teknoloji ürünlerimizle en etkin ve en kolay yangın söndürme tekniklerini daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.bonexturkey.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak