*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Ankara' da kurulu Can English Malta seçeneği ile de, "başarılı bir ingilizce eğitim kurumu" olarak dikkat çekiyor

BBL programı ile sunulan alternatif çözümler

 

.".Eğitmen dersler sırasında, öğrencinin karşısında bir yabancı (native speaker) profili çizerek ve denetleyicisi olarak konuşmak için gerekli cesareti aşılar. Eğitimci bu sistem ile özellikle konuşurken yaşanılan stresin önlenmesine yardımcı olur.Öğrencinin ilerlemesine bağlı olarak, NLP sistemindeki kaynaklara ek olarak zengin içerikli veya gerçekçi konuşmaların yer aldığı görsel ve işitsel kaynaklar da ders programına eğitimcinin rehberliğinde dahil edilir.

 

• İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda keyifli bir tatille iç içe olmak istemez misiniz?

Malta’nın tam kalbinde bulunan dil okulumuz bir kampüs içerisinde bulunuyor. Klasik Roma esintileri içeren mimarisi ortalama 650 öğrenciye eğitim verebiliyor. Ortalama 7 kişilik sınıfları, 2-3 kişilik odaları, bistro ve cafetaryası, halı sahası, okulun tam ortasında bulunan kocaman bir havuzu öğrencileri, sabah akşam düzenlenen eğlenceleri ve bunların hepsinde kullanmanız gereken İngilizce.

Paket içeriğimize dahil olan turlar ile adayı karış karış dolaşabileceksiniz. İngilizce sunumlarla, rehberlerimiz adanın ilgi çekici yerlerini sizlere gezdirip anlatacaklar. Bu harika yerleri incelerken, İngilizce’nizi de her saniye geliştirmiş olabileceksiniz.

Malta; eğlence, tatil, huzur, sakinlik, eğitim ülkesi. İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenebileceğiniz, deniz ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz muhteşem bir ülke. Sunduğumuz avantajlı teklifle, hem ekonomik bir alternatife sahip olacak, hem de çevrenizde yardım alabileceğiniz eğitimciler olduğunu bilerek, daha güvenli ve içeriği çok daha dolu bir İngilizce yaz paketi sizi bekliyor.

*En çok ihtiyaç duyulacak grammer bilgisi , en çok kullanılan gerçekçi /günlük cümleler / kalıplar ile birlikte sunulur. Böylece zaman konusunda sıkıntı yaşayan birçok öğrenciye olabildiğince yardım edilir.

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.canenglish.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak