*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

2008 yılında temelleri atılan çocuk ayakkabı markası

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.capretto.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Hakkımızda

Capretto Children's Shoes, sektöründe köklü bir geçmişe sahip Mira Ayakkabı İnş.Gıd.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından 2008 yılında temelleri atılan çocuk ayakkabı markasıdır.Mira Ayakkabı İnş.Gıd.San.Tic.Ltd.Şti., 30 yılı aşkın bilgi mirasının verdiği güçle çocuk giyimine ve üretim faaliyetlerine öncelik veren anlayışı, yaygın satış dağıtım kabiliyeti ve ürün kalitesi sayesinde tanınıyor.Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve kısa sürede çocuk ayakkabı üretiminde bir marka haline gelmiştir.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak