*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Melez Lezzetler, Çevreci Sunumlar, Yüksek Standartlar

 

DÖNERAMA, usta aşçılarımızın dünyaca ünlü sosları yeniden yorumlayıp, Türk Mutfağının global oyuncusu döner ile buluşturduğu AR–GE mutfağımızın melez lezzetidir.

 

Misafir Üye-

Franchise Veriyor

Web adresi:

www.donerama.com

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

“DönerAma Soslu!”

 mottosuyla, özel reçetelerle ve tamamen doğal malzemelerle hazırlanan DÖNERAMA; kalite anlayışımızın bir bütünü olarak kızartma yerine fırınlanmış yan ürünler, yalnızca cam şişede sunulan içecekler, geri dönüşümlü ambalajlar ve çevreci ekipmanlarla servis edilir çünkü DÖNERAMA farklıdır.

 

Farklıyız!

Markası, tecrübesi, kalitesi, standartları, restoranları, hijyeni, çalışanları, sunumu ve yeni nesil döner lezzetiyle DÖNERAMA, tüm misafirlerine tekrar yaşamak isteyecekleri ve memnuniyetlerini başkalarıyla da paylaşacakları eşsiz bir deneyim sunuyor.

 

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak