*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Misafir Üye-
Franhise Veriyor

http://fogoo.org/

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Fogoo

Ülkemiz lezzetleri denildiği zaman insanların akıllarına gelen şeylerin başında hiç şüphesiz ki döner gelmekte.

 Böyle olunca da yalnızca Türkiye içerisinde değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanında da en fazla ilgi gören ve sevilen yiyecekler arasında yer almayı başarıyor. Ancak uzun bir süredir döner denildiği zaman insanların akıllarına gelen şeyler neredeyse aynı.

Klasik tarzdaki ekmeğin içerisine koyulan döner daha sonrasında yeşillik ile servis yapılıyor. Uzun sürelerdir aynı şekilde servis edilmesi bazı kişileri rahatsız etse de bu konuda değişiklikler olmadığı için de ne kadar istemeseler de bilindik tarzdaki dönerleri tüketmek zorunda kalıyor. Üstelik bazı yerlerdeki dönerler ne yazık ki olması gerekenden çok daha düşük bir kalitede hazırlanarak kişilere sunuluyor ve böyle olunca da bu lezzetli yiyeceğin imajını zedeliyor.

Fogoo ise bu konudaki alışkanlıkları değiştirmek adına Türkiye’deki döner severler ile buluşuyor.

2016 yılı itibari ile ilk şubelerini açan Fogoo Döner sayesinde artık insanlar daha öncesinde tatmadıkları kadar lezzetli dönerleri tadarak bu leziz ürünü nerede yemesi gerektiğini de öğrenmiş olacak. Klasik tarzdaki dönerlerin tam aksine burada insanlar özel bir sos ile lezzetlendirilen sandviç döneri tüketebilirler. Fogoo sosları insanların damak zevklerine göre yapılan araştırmalar sonrasında kullanıldığından herkes aklında hiçbir soru işareti kalmadan dönerini en taze ürünler eşliğinde tüketme imkanına erişmiş olacak.

Fogoo Soslarıyla Döner Sandoviç daha başka..Alışılmışın
dışında bir tat.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak