*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA": Yogolat Frozen Yogurt

Yogolat Frozen Yogurt, doğal ve bitkisel içeriği, minimum yağ oranı, düşük kalori değeri ve özelleştirilebilir tadı ile çağımızın beklentilerine tamamen uygun, keyifli, özgür ve eğlenceli bir yoğurt seçeneğidir.

Yoğurt, yüzyıllardır insan sağlığında kabul görmüş olumlu etkileri ile herkes için önerilen sağlıklı bir tat olmuştur. Ayrıca 100 gramında, 50 gr yoğurt, 40 gr süt içeren Yogolat Frozen Yogurt, anne babalar tarafından süt içmek, yoğurt yemek istemeyen çocuklar için tercih edilen bir besin maddesidir.

 

Türkiye pazarında önemli bir yer edinmiş olan ürünümüzün, piyasadaki rakiplerinden tadı dışındaki en önemli farkı -6 derecede “serin” olarak servis edilmesidir. Böylelikle, Yogolat Frozen Yogurt, ağızda + derecelere ulaştığı için, yaz kış tüketilebilme avantajı sağlamaktadır.

Adres: Kurtuluş Deresi Cad. Yakup Soyugenç İş Merkezi No: 17 P.K. 34440 Dolapdere-Beyoğlu İSTANBUL

 

Telefon: 0212 361 75 13

 

Faks: 0212 361 75 14

 

Email: info@yogolat.com

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak