*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA" HB Waffle

Web sitesi açıklamasıdır:

Hb Waffle Bayilik Franchise 2013 Yılında Karamanda dükkan konsepti ile  hizmet  vermeye başlamıştır.Meyveler Çikolata dondurma ve kuruyemişlerle sağlık ve enerji dolu bir menü oluşturarak çikolatalı fondü ,sıcak çikolata sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle menümüzü zenginleştirdik.Ürünlerimizi en kaliteli en taze meyvelerden üretiyoruz. " Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapılamaz. " felsefesiyle hareket ediyoruz.Hb Waffle  Karamanın ilk ve tek Wafflecisi olma özelliğini taşıyor.

 

Hb waffle  öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchise ağıyla tüm Türkiye'ye Hb Waffle lezzetini taşımak.Hb Waffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen Hb Waffle  müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

 

*Kaliteye önem veren bir waffle markası olan HB WAFFLE ISO 9000 ve ISO 22000 Kalite belgelerine sahiptir.

*HB WAFFLE Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Destekliyoruz Derneği  (TTKD)Tarafından Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz" ödülüne layık görülmüş ve yılın altın adam ödülünü almıştır.

Lezzetli bir tatlı molası için HB Waffle'ye bekliyoruz.

Franchising

 HB WAFFLE - Hayatın Tatlı Bahanesi / Franchising

Hb Waffle öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye'ye hbwaffle lezzetini taşımak.hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka.

İletişim:http://140.jetsitem.net/lng/lng_3/1219-Ana-Sayfa.html

 

*hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka.