*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Dondurma sektöründe, yeni bir tarz, yeni bir sunum..

İce Frutti, yüzey tip soğutma ile, doğal meyveler ve sütten gözlerinizin önünde tamamen taze ve dilediğiniz meyvelerden üretiliyor.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Ürünümüz, konsept olarak, ülkemizde ilk kez İce Frutti tarafından piyasaya sunulmuştur. İce Frutti, Türkiye’nin bu alanda ilk konsept markasıdır.

 

İce Frutti, yüzey tip soğutma ile, doğal meyveler ve sütten gözlerinizin önünde tamamen taze ve dilediğiniz meyvelerden üretilir. Hiçbir yapay renk, tatlandırıcı veya koruyucu bulunmaz tamamen doğaldır.

 

Arzu ettiğiniz lezzeti seçmek elinizde, sizin zevkinize göre özelleştirilebilir. Lezzetli, sağlıklı ve konforlu dondurma. İddia ediyoruz, bugüne kadar yediklerinizin en lezzetlisi.

 

Yeni ve farklı lezzeti olması nedeni ile, kısa süre içerisinde, dondurma sektöründe, özellikle aranılan ve tercih edilen bir ürün haline gelecektir.

 

İce Frutti’nin önceliği müşterilerine dondurma zevki için en iyi ve en sağlıklı hizmeti vermektir.

Misafir Üye- Bayilik Veriyor

Web adresi:

http://icefrutti.com/

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak