*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Beğenilen bazı
Misafirlerimiz

*Bankalar franchise alıp, kendi işinin patronu olmak isteyenlere özel kredi paketleri hazırladı. Paketlerde düşük faizli kredilerin yanı sıra ücretsiz EFT/havale, çek karnesi, danışmanlık hizmeti, mentorluk ve girişimcilik eğitimleri gibi bir dizi avantaj var…

*KENDİ kendinin patronu olmak isteyenlerin son yıllarda en çok tercih ettiği yöntem kuşkusuz franchise… Hatta bankacılara göre bugün Türkiye’de girişimciliğe soyunan her 10 kişiden biri işini franchise sistemiyle kuruyor. Özellikle gıda yatırımı yapmayı düşünenler için cazip franchise imkanları sunan firmalar girişimcilerin de iştahını kabartmaya devam ediyor.

*Ulusal Franchise Derneği (UF-RAD) verileri de bunu destekliyor. Derneğin son açıkladığı verilere göre, halen Türkiye’de 2 bine yakın zincir mağaza ve bunlara ait 50 bin civarında şube franchising sistemini kullanıyor. UFRAD’m son verilerine göre, Türkiye’de franchise veren marka sayısı ise bin 471’e ulaştı.

*Türkiye’nin bilinen markalarının bölge hatta il temsilcisi haline gelen girişimciler bu sayede markanın gücünü kullanarak daha ilk açıldığı gün bile büyük satış hacimlerini yakalayabiliyorlar.

 

Türkiye' nin kaderini değiştiren "beğendiğimiz, misafir şirket markalarımız" var.
*2.000 zincir mağaza, 50 bin civarında şube franchise ile trilyonluk parasal hareket üretti.

*Franchising yanı sıra, bayilikler de geliştiren şirketler "dev" yapılanma meydana getirdiler.

*Biz " Şirketlerimizin ve Türkiye' nin 2023 hedeflerine (Dünyanın 10 büyük ekonomisi içinde yer alarak) katkı sağlamak" istiyoruz. Var mısınız?

Yol Arkadaşlarımız Kimdir?

www.iskuralim.com projesi, İstanbul Ticaret Gazetesi sahibi ve yayın yönetmeni gazeteci Mehmet Barak tarafından üretildi ve geniş tabanlı bir destekle hayata geçirildi.

Şöyle ki:
1) Projemiz öncelikle, 
darbecilere karşı dik duran ve hükümetin + Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' nın yanında yer alan,Türkiye' nin 1 numaralı tüketici örgütü TTKD tarafından destekleniyor. TTKD, 1986 yılında, Türkiye' nin ilk tüketici örgütü olarak  kuruldu. Açık adı Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Derneği olan TTKD, bir kaç yıl önce isminin önüne "Avrupa Birliği'nde" ön takısını aldı. Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) olarak, 14 yıllık Gıda Mükrobiyolojisi Laboratuvar işletmeciliği deneyimi, TC sağlık Bakanlığı ile 2 yıla yakın ortak proje faaliyetleri ve işletmelerin alt yapısında "Portör muayene- numune alma inceleme ve HACCP kriterleri ile yeniden yapılanma faaliyetlerine" öncülük etmiş bir tüketici örgütüdür. Bizi desteklemektedir.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında, tüketiciye saygılı markaların, ödüllendirilerek-tavsiye edilerek öne çıkartılması yanı sıra, bu derneğin "kanun dışı faaliyetlere karşı açmış ve kazanmış olduğu yüzlerce dava da"  Türkiye' nin piyasa ekonomisinin sağlıklı gelişmesine "tüketiciye saygılı marka şirket" sayısının artmasına, Türkiye ekonomisinin büyümesine katkı sağlamıştır. Yıldızı parlayan bir çok  şirketin, web sitelerinde, ilan ve reklamlarında "TTKD Altın Marka ve Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz" logolarını kullanması bunun önemli bir işaretidir. Biz bu desteği arkamıza alarak yola çıktık.

 

2- www.istanbul-ticaret-gazetesi.com adresi ile dijital ortamda yayın yapan, gerektiğinde 10 binlerce kağıt baskı verebilecek  İstanbul Ticaret Gazetesi' nin medya gücü de yanımızda.

 

2- Web adresi, www.hibe-kredi-dernegi.org.tr olan Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, Yardımlaşma Derneği de arkamızda. Bu derneğin üyelerinin "franchise-bayilik" talepleri de var. Israrla www.iskuralim.com projesini destekliyorlar. KOSGEB sertifika sahipleri arasında da bizi destekleyen çok kişi var. Yeni proje olan www.iskuralim.com ' a, kampanyalarımızla geldik. İnceleyin, takip edin, üyelik gerçekleştirin. Saygılarımızla.
                                           Mehmet Barak,
                                          Kurumsal Temsilci

 

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak