*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Misafir Üye- Bayilik Veriyor

Web adresi:

www.juiceup.com.tr

Juice Up olarak mutluluk için beden, zihin ve ruh dengesinin sağlanması gerektiğine inanıyoruz.

*Juice Up olarak mutluluk için beden, zihin ve ruh dengesinin sağlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu dengeyi sağlayan en önemli unsurların başında da sağlıklı olmak geliyor.

*Sağlıklı olmak, doğrudan beslenme şeklimizle ve yediklerimizle ilişkilidir. "Yediklerin seni yansıtır" felsefesiyle hareket ettiğimizde, vücudumuza zararlı bir şey vermek yerine, ‘ona iyi bakmak’ anlayışını da benimsemiş oluruz. Juice Up'ta en taze sebze ve meyveler özenle seçilir. Hiç bekletilmeden tüm vitaminleri, enzimleri, mineralleri içinde kalacak şekilde ‘Cold Press’ yani Soğuk Sıkım yöntemi ile sıkılır; içine sağlık, mutluluk, neşe, enerji, bol kahkaha ve sevgi katılarak şişelenir ve sunulur.

*Sağlıklı beslenerek mutluluğa ulaşan bir kişi, yanındaki diğer bir kişiye dokunarak sağlıklı mutluluk zincirini genişletecektir. Juice Up ekibi olarak, misyonumuz bu zincirin genişlemesine elimizden geldiğince katkıda bulunmaktır. (Şirketin, ilan ettiği açıklamadır)

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,www.juiceup.com. web sitesinden, "değiştirilmeksizin" alınmıştır.

*Vitamin ve mineral bakımından çok zengin olan karalahana, vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcıdır, anti-kanserojen özelliği vardır. Cildi güzelleştirir, kemik, diş sağlığını artırır, kansızlığa iyi gelir. Kan şekerini dengeler.

 

*PazıBağışıklık sistemi, Kemik, Anti-aging Özellikle A ve C vitamini açısından çok zengin olan pazı, hem cildimize hem kemiklerimize faydalıdır. İçerdiği kalsiyum sayesinde vücudu güçlendirir, kansızlığa iyi gelir, antikanserojendir. Öksürüğe karşı etkilidir.

 

*IspanakSindirim Sistemi, Protein Kaynağı, Kilo KontrolüVitamin, mineral ve protein açısından zengin olan ıspanak, beyin gelişimine yardımcı olduğu için özellikle küçük çocuklara ve hamile bayanlara önerilir.

 

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak