*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Karaca Yemek, beğenilen markalar arasında.

Kendi ifadeleriyle:

"KARACA YEMEK

Yemek Fabrikamız, Bünyesinde Çalıştırdığı Tecrübeli Elemanlarıyla, Alt Yapı ve Donanım İtibariyle Türk Gıda Kodeksine Uygun Üretim Hanesi ile Hizmetine Devam Ediyor.

 

Kurumumuz Hazır Yemek ve Toplantı Organizasyonlarınızda Sizlere Hizmet Etmek Amacındadır. İnsan Sağlığı, Kalite ve Hijyeni Temel Prensip Edinerek Üretim ve Hizmet Anlayışını Her Geçen Gün Dahada Geliştirmektedir."

....

Güncel Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız:

 

• Yiyecek içecek sektöründe gıda üretiminin her aşaması için Türk Gıda Kodeksi ve Türk Gıda Mevzuatı şartlarına uygun, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat, lezzet, kalite ve hijyeni en iyi koşullarda sağlayarak üretim, sevkiyat ve sunum yapmak.

• Sürekli iyileştirme anlayışı ve içerisinde yönetim sistemi, kalite ve hijyen koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

• Bu amaçlar ile mevcut üretim kapasitemizi, insan kaynağımızı ve tedarikçi katkılarını verimli bir şekilde yöneterek, sürekli eğitim anlayışı ile çalışanlarımızın güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlayarak, rekabet gücümüzü arttırarak sektörde lider olmak.

 

 

Karaca Yemek video tanıtım filmini izleyin:

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak