*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.orthogez.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Sağlık Ayaktan Başlar

Dijital Ayak analizi Nedir ?

Hastanın ayakta durma esnasında ayak basınç ölçümü yapmak, yük dağılımını ayrıntılı bir şekilde görmek. Postural anomileri ve ağrıya neden olan sorunları görmek. Hastanın verilerini (görüntüleri) ve kişisel bilgilerini bilgisayar ortamına kayıt ederek periyodik kontrollerde karşılaştırma ve takip imkanı bulmak. Bilgisayarınızın bir tuşuna basarak 20 saniyede, doğru ve hızlı teşhis koymak mümkün olacak.

 

*Diyabetik (Şeker Hastaları) - Tırnak batması, nasır ve mantar sorunu olanlar; yürürken erken yorulma ve ayaklarında ağrı hissedenler. Uzun süre ayakta çalışanlar, kısalıklı ayaklar ve sağlıklı (%100 Deri), konforlu ayakkabı giymek isteyenler MED-AY ile tanışın rahatlığa

 kavuşun.

 

*Kuruluşumuz ayak sağlığında insanlarımızın yaşadığı sıkıntılar ve çözümleri üzerine beş yıl süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde, problemlerin tespitinden tedavi aşamasına çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur. Ulusal ve uluslar arası düzeyde hizmet verebilmek üzere yapılanmış olup, bu yolda sizlerin de destek ve takdiri ile emin adımlarla ilerlemektedir.

 

*Kuruluşumuz ayak sağlığında insanlarımızın yaşadığı sıkıntılar ve çözümleri üzerine beş yıl süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde, problemlerin tespitinden tedavi aşamasına çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak