*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

*www.iskuralim.com

Bayilik , Franchise veya acentelik veren, "hiç şikayet almamış, ya da en az şikayeti olan şirketlere" Abone sayfalarını ödülle açıyor..

Proje ortaklarımız:
İşkuran ve kurduranlar için

TTKD    Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği  + Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, Yardımlaşma Derneği (HİK-DER) + İstanbul Ticaret Gazetesi =   O R T A K    P R O J E...

 

PROJE ORTAĞI  ÇOK SAYIDA ÜYEMİZE,
 
“İŞ KURMA VE GELİŞTİRME DESTEĞİ”  SAĞLAMAK  İÇİN, "Ödüllü-Tavsiye Edilen" marka şirketlere özel sayfalar açtık. HEDEF: Ekonominin gelişmesine katkı sağlamak.

 

Bayilik , franchise veya acentelik veren şirketler kapsamında başlattığımız bu kampanyada, google' de 1. sayfada çıkan, binlerce izleyeni olan,  www.iskuralim.com,  ödüllendirme ve tavsiye etmeyi, web sitesine 1 yıllık , 6 aylık veya 3 aylık süreyle abone olan üyelerimiz arasında gerçekleştiriyor. Daha önce bu ödülleri almış marka şirketler, "Doğal" üyemiz olmaktadır. Abone-üyelik fiyat teklifi, katagorilere göre, www.iskuralim.com yöneticiliğinden talep edilmelidir.

www.iskuralim.com, ödüllendirmeyi, diğer proje ortaklarımızdan aldığımız destekle, "www.iskuralim.com aboneleri" arasında gerçekleştiriyor. "İnternet ortamında, şikayet ve marka taraması" yapılıyor, ilgili TC Bakanlıkları ve tüketici dernekleri tarafından, hakkında dava açılmamış, teşhir edilmemiş olması "şart" koşuluyor. Bu duruma düşenleri, grubumuz desteklememekte, böyle bir olay yaşandığında "iptal" kararı verilecektir.

 
www.iskuralim.com üzerinden, “En az tüketici şikayeti alan veya hiç şikayet almamış” olan marka şirket üyelerine “3 yıldızlı Altın Üyelik, 2 yıldızlı Gümüş Üyelik, 1 yıldızlı Bronz Üyelik” hakkı veriliyor. Şikayet almamak veya en az şikayet almak, teşhir edilmemiş olmak, "ödüllendirme ve tavsiye etmek için" 1 numaralı sebebimizdir. Çünkü, www.iskuralım.com, "sağlıklı"yeni bayilikler, yeni iş yerleri açılmasını teşvik etmek amacıyla yola çıkmıştır.

 

1-Altın Üyelik: (En az 1 yıl abone olma şartı var ): jürinin öngöreceği ödülle  onurlandırılacaktır.  Altın Üyelik karşılığı, "Abonelik ücreti ödenecektir. Bu kapsamında verilecek hizmetler" de şu şekildedir: Ücretli tahsis edilen alanda,1 tam sayfa, haber-ürün fotoğrafları-dijital katolog- tanıtım videosu hazırlanması ve yayını, alınan ücret karşılığı verilmektedir. Ayrıca, bu ücret  kapsamında, abone için ayrılan özel sayfada ”yılda 4 defa haber yazısı ve fotoğraf değiştirme” hakları veriliyor.

2- Gümüş Üyelik: (En az 6 ay abone olma şartı var) : Gümüş üyeler de, jürinin öngöreceği ödülle  onurlandırılacaktır.  6 ay süreyle, iskuralim.com  üzerinden, “ En az tüketici şikayeti alan veya hiç şikayet almamış” olan  bu kapsamdaki marka şirket üyelerine, “Bayilik-acentelik-franchise” ilan tanıtım ve haberler  karşılığı  “Gümüş  Üyelik Yayın Hakkı" veriliyor. 6 aylık abonelik bedeli olarak, ücret talep ediliyor. Bunun için, verilecek hizmetler de şu şekildedir: 1 tam sayfa, haber-ürün fotoğrafları, youtube video tanıtım filmi hazırlanacak,yayınlanacaktır.… Ayrıca, kendilerine ayrılan özel sayfada 6 ay içinde ” 2 defa, haber yazısı ve fotoğraf değiştirme" hakkı var.

 

 3- Bronz Üyelik: ( En az 3 ay abone olma şartı var): Ticaret hayatında, yeterince tecrübesi olmayan fakat , sevilen-saygı duyulan, şikayeti hiç yok, yada dikkate değer şikayet almayan “MARKA ŞİRKET” tarafımızdan “Bronz Üyelik” ile desteklenecektir.  Üyeler arasında ödüllendirilmeyi, sosyal medya üzerinden tespitler yapıldıktan sonra "hak eden aboneler", jürinin öngöreceği ödülle  onurlandırılacak, 3 ay içinde , "1 sayfa haber, fotoğraf , video tanıtım ve yayın ” hakkına sahip olacaklardır.

 

4- Misafir Üyelik: Ücretsiz "abonelik-üyelik" olup, İstanbul Ticaret Gazetesi-Hibe ve Kredi ile İş Kurma Yardımlaşma Derneği ile www.iskuralim.com  üyelerinin bilgilendirilmesi maksadıyla, bayilik-franchise veya acentelik faaliyetleri konusunda çalışan  çok sayıda şirketin, “Ücretsiz davet edilmesi”dir. Bunlar, karşı tarafın da itiraz etmemesi halinde "Misafir üye" sayılmaktadır. Abonelik bedeli ödediklerinde, katagori değiştirebileceklerdir.  Facebook, Linkedin, Pinterest vb sosyal paylaşım sitelerimize üye olan Hibe ve Kredi alarak İş Kurma, Yardımlaşma Derneği üyeleri de bu hizmetlerden faydalanarak, “İş kurma fikirlerini ve proje hazırlama yeteneklerini” geliştireceklerdir. Yapılan tüm faaliyetlerde kar amacı güdülmemektedir.  www. iskuralim.com, "kaliteli üyeler" ile yoluna devam edecektir.

       Lütfen, abone ve ilan fiyatlarıyla ilgili teklif isteyiniz:
         E-posta ile talep edin:
bizeisgerek@gmail.com

          
     Seyhan Barak ile iletişim kurunuz lütfen

1) En az 1 yıllık  www.iskuralim.com, abonesi olanlar arasından,"Hiç şikayet almamış veya an az şikayet almış olmak, ödüllendirme ve tavsiye etmek", için, temel olan öncelikli şarttır.

2 ) En az 6 aylık  www.iskuralim.com, abonesi olanlar arasından,"Hiç şikayet almamış veya an az şikayet almış olmak, ödüllendirme ve tavsiye etmek", için, temel olan öncelikli şarttır.

En az 3 aylık  www.iskuralim.com, abonesi olanlar arasından,"Hiç şikayet almamış veya an az şikayet almış olmak, ödüllendirme ve tavsiye etmek", için, temel olan öncelikli şarttır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak