*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Bölgenin önde gelen, yenilikçi plastik poşet imalatçılarından Safir İzmir Plastik...

Misafir Üye-
Bayilik

www.safirizmir.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Şirketimiz, 1996 yılında kaliteyi esas alarak, piyasaya yeni ürünler sunmak arzusu ile, alçak yoğunluk polietilen (AYPE) torba üretimi ile imalata başlayan firmamız, sizlerden gelen talep doğrultusunda hurda poşet üretimine başlamıştır. 2004 yılına kadar bu iki kategoride devam eden çalışmamıza, 2005 yılından itibaren YYPE (Yüksek Yoğunluk Polietilen Poşet) hattımızı da ekleyerek YYPE üretimine başlamıştır. Daha sonra hurda poşete olan talebin piyasadaki yerini kaybetmesinin akabinde imalatımızı AYPE Torba ve YYPE poşet üretiminde yoğunlaştırarak kaliteyi yükseltme hedefi doğrultusunda devam etmekteyiz.

 

Bölgenin önde gelen, yenilikçi plastik poşet imalatçılarından olan firmamız şu anda Ulukent Sanayi Bölgesinde, 1300 m2 arsa üzerinde, 680 m2 kapalı alanı olan tesisimizde faaliyet göstermektedir. Tesisimizin plastik sanayii üretim ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olmasından dolayı, ürünlerimizde yüksek kalite elde etme imkanımız bulunmaktadır.

 

Firmamız 2006 yılı itibarı ile kurumsallaşarak Forvet Plastik ve Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti.'yi 2015 Ekim ayı itibari ile de Safir İzmir Plastik ve Makine San. Ltd. Şti. unvanını almıştır.

 

Sektörde üretime başladığımız ilk günden itibaren yeniliklerin ve kalitenin öncüsü olan firmamızın, üretim anlayışını dört başlıkta anlatmamız mümkündür.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak