*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

"Altın Marka" Ödüllü SUR ÇELİK KAPI, "Dünya'nın en dayanıklı çelik kapısı"na, "hırsızlığa karşı garanti belgesi" sunuyor.

 

*Sur Çelik Kapı , PEKGÜZEL
Şirketler Grubu üyesidir.


*1930-Şirket; ailenin dedesi Mehmet Salih PEKGÜZEL'in sıcak dövme ve demir işine başlayışını ticari hayatlarına başlangıç saymaktadır.
.....

*2006 SUR ÇELİK KAPI,Türkiye'de bir ilk olan alüminyum kaplamalı çelik kapıyı güvenliğine ve zevkine önem veren tüketiciler ile buluşturmuştur.

*2006 Yenilikleri ile sektörünün öncüsü haline gelen SUR ÇELİK KAPI, güvenliği tüm detayların önünde tutarak Türkiye'nin ilk çift contalı kapısını üretmiştir.2006 Türkiye'nin Ar-Ge yatırım miktarı ve tasarımcı sayısı ile lider olan firması SUR ÇELİK KAPI, dünyada bir ilki gerçekleştirerek cam çelik kapıyı üretmiştir.

*2010 Dünyada ilk kez, depremde otomatik açılan çelik kapıyı üretmiştir.2012SUR ÇELİK KAPI, kullandığı malzeme ve teknolojiye dayanarak dünyada ilk ve tek hırsızlıkta açılmamaya garanti veren firması olmuştur.

*2013Güvenlik sistemleri konusunda rakipsiz firma SUR ÇELİK KAPI, inovatif ürünlerine bir yenisini ekleyerek, dünyanın ilk 3 contalı çelik kapısını üretmiştir.

*Sur Çelik Kapı Bayilik alacak firmalara çeşitli şartlar sunmaktadır. Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketiclieri Koruma Derneği (TTKD) uzmanlarının tespitine göre, "Hiç şikayet almayan markalar arasında" öne çıkmış durumda. Bayilik için ideal marka..

Önemli olan hizmette ayrıcalık ve kalite prensibi ile yola çıkan Sur Çelik Kapı Bayilik alacak firmalara çeşitli şartlar sunmaktadır.

Sur Çelik Kapı Bayilik Şartları

• İşini seven ve geleceğe yönelik hedefleri olan

• Belli bir misyon ve vizyon sahibi olan firmalar

• Pazarlama yeteneği iyi

• Merkezi yerlere yakınlık

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak