*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

ürünlerimiz

Ümit'li ol, mutlu ol :)

Her zaman taptaze!

Birbirinden nefis lezzetlerimiz, canınız tatlı çektiğinde hızlı servis ve enfes damak tatlarıyla size güzel seçenekler sunuyor.

 

Ümit Unlu Mamülleri : Çevre ve Kalite Politikamız

 

Ekmek ve ekmek çeşitleri üretimi, dağıtımı ve perakende satışı hizmetlerinin sunumu faaliyetlerimizde, yürürlükte bulunan kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uymak, toprağa, suya, havaya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak, gerek hammadde gerekse enerji kaynaklarını etkin ve planlı kullanımını sağlamak, çevresel boyutları belirlemek, çevresel etkilerin türlerini ve zararlarını tespit etmek, kirliliği ve atıkları en aza indirmek ve tehlikeli atıklarımızın çevresel etkisi en aza indirgenmiş olarak bertarafını sağlamak, çalışanlar ve taşeronlara sürekli eitim vermeyi ve bu ilkeleri uygulamaları için teşvik etmek, gelecek nesillere yaşanabiir bir çevreyi miras bırakmak ve çevre yönetim sistemi performansının sürekli iyileşmesini sağlamak, şirketimizin çevre politikasıdır.

Temel gıda maddemiz olan ekmeğin bizzat kendisinin öneminin kavranması, ekmeği meydana getiren bileşenler konusunda bilinçlendirme, hijyenik şartların oluşturulması ve sürdürülmesi, ürünün sunumu ve paylaşımı, saklanması ve israfın önlenerek bu konuda bilgi paylaşımı yoluyla yaşam standardının topluca yükseltilmesidir. Kalite, yenilik, teknoloji, hijyen, ürünlerde standart, ekip çalışması ve eğitim önemsediğimiz ilkelerimizdir.

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.umitunlu.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak