*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Bölgede faaliyet gösteren T.C. Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Yakamoz Sirke Fermantasyon Ürl. Gıd. Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti. sirke konusunda olağan üstü bir projeyi yürütüyor. Gerek iç piyasa gerekse ihracat için  önemli bir kuruluş.

Yakamoz sirke 5.000 m² kapalı 21.000 m² alanda faaliyet göstermektedir. Yakamoz sirke 800 ton 13,5º – 17,0º alkol sirkesi, 600 ton üzüm sirkesi, 120 ton elma sirkesi stoklama kapasitesine sahip durumdadır.

Yakamoz Sirke Fermantasyon Ürünleri Gıda Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

1996 yılında Bornova İzmir tesislerinde kurulan firmamız Sirke, Şalgam Suyu, Limon Sosu üreterek gıda sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Konusunda en genç olmasına rağmen hızlı büyümesini gerçekleştirmiştir. Marka olma yolunda kaliteden taviz vermeyerek üretim kapasitesini rakip firmaların çok üzerine çıkarmıştır!!

Yakamoz sirke 5.000 m² kapalı 21.000 m² alanda faaliyet göstermektedir. Yakamoz sirke 800 ton 13,5º – 17,0º alkol sirkesi, 600 ton üzüm sirkesi, 120 ton elma sirkesi stoklama kapasitesine sahip durumdadır.

Yakamoz sirke konusunda uzman teknik personel ile sektörde hızlı büyümesini devam ettiren bir şirket konumundadır.

Yakamoz Sirke, şirket organizasyonuna katılan bölüm sahiplerinin konularında uzman deneyim sahibi olmalarına dikkat etmektedir.

 

YAKAMOZ SİRKE FERMANTASYON ÜRÜNLERİ GIDA TAŞIMACILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Izmir Ankara Asfalti 44.km, Organize Sanayi, Turgutlu-MANISA/TURKEY

+90.236.314 37 57

+90.236.312 76 17

yakamoz@yakamoz.com

 

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.yakamoz.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden, "değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak